Αρχική σελίδα Forum
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

Καλή σχολική χρονιά σε όλα τα παιδιά!!!!
(1 μέλος/η είναι εδώ) (1) Επισκέπτης
Το Forum του mamakid
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Καλή σχολική χρονιά σε όλα τα παιδιά!!!!

Καλή σχολική χρονιά σε όλα τα παιδιά!!!! 11/09/2011 15:25 #817

  • mamakid
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Το mamakid εύχεται σε όλα τα παιδιά, μικρά και μεγάλα, αλλά και στους γονείς τους ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!
Σήμερα ύπνο νωρίς γιατί έχει αύριο πρωινό ξύπνημα και... καλή αρχή!!!
Καλή αρχή ευχόμαστε και στους εκπαιδευτικούς, που έχουν αγκαλιάσει το mamakid και την ύλη του!
Και παιδιά, θυμηθείτε, το καλοκαίρι τελείωσε, αλλά όχι και το παιχνίδι, αφού ακόμη και τα παιδάκια που θα έχουν διάβασμα, πάντα θα βρίσκουν χρόνο για παιχνίδι και διασκέδαση!!!
ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Απ: Καλή σχολική χρονιά σε όλα τα παιδιά!!!! 14/09/2011 18:56 #821

Ευχαριστούμε πολύ mamakid! Καλή σχολική χρονιά σε όλους!!!

Απ: Καλή σχολική χρονιά σε όλα τα παιδιά!!!! 15/09/2011 11:18 #822

  • TFA
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Καλή σχολική χρονιά σε όλα τα παιδάκια! Ευχαριστούμε mamakid!Καλή υπομονή και σε εμάς τους γονείς...ιδίως όταν λές...βαλε την κάλτσα σου....και εκεινο την κάνει σφεντόνα....! Καλό κουράγιο σε μας πάλι με όλα αυτά που συμβαίνουν γυρω μας...! να προσπαθήσουμε να αφήσουμε τα παιδάκια μας έξω από αυτήν την δραματική κατάσταση! Και να μην ξεχνάμε να παίζουμε! Πολύ παιχνίδι! Να φροντίζουμε να βρίσκουν ελεύθερο χρόνο καθημερινά για παιχνίδι, χαζοκουβεντουλα, ακόμη και χαζολόγημα! Κάνει καλό! Ας μην μεγαλώσουμε άλλη μία γενιά στρεσογόνων ανθρώπων που δεν γνωρίζουν τί θα πεί δημιουργικό παιχνίδι!
πάλι πολλά έγραψα? λίγο απελπισμένη από την σημερινή κατάσταση είμαι!!! φιλιά σε όλες τις μανούλες!

Απ: Καλή σχολική χρονιά σε όλα τα παιδιά!!!! 16/09/2011 06:06 #823

  • flora
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Καλή αρχή σε όλους!!! Προσαρμογή - κάθε αρχή και δύσκολη!!!
Πού θα πάει, σε ένα μήνα θα είμαστε όλοι μια χαρά!!!

Απ: Καλή σχολική χρονιά σε όλα τα παιδιά!!!! 16/09/2011 07:04 #824

Ευχές κι από μένα για καλή χρονιά!!!
Πολύ ωραία τα λες TFA! Κι εγώ συμφωνώ, νομίζω ότι υπάρχει και το καλό χαζολόγημα!! Που έτσι όπως τρέχουμε όλοι το θεωρούμε κακό... συμφωνώ κι εγώ ότι η γενιά μας είναι γεμάτη άγχος και αφού το καταλάβαμε, προσπαθούμε κάτι διαφορετικό και καλύτερο για τα παιδιά μας...
Για την ετοιμασία του σχολείου πάλι - τι να πω;;; Του λες ετοιμάσου και σαμποτάρει όλη την ετοιμασία!!! Εσύ προσπαθείς να μην τον σηκώσεις μιάμιση ώρα νωρίτερα για να μη του στερήσεις ύπνο κι αυτός κάνει τα κόλπα του!!! Χαχαχα!!! Σε ένα μήνα flora, καλά θα είναι!!!
Πολλές καλημέρες σε όλες και όλους σας!!!
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.13 δευτερόλεπτα