Αρχική σελίδα Forum
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

Η γνώμη σας για το mamakid
(1 μέλος/η είναι εδώ) (1) Επισκέπτης
Η γνώμη σας για το mamakid
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Η γνώμη σας για το mamakid

Η γνώμη σας για το mamakid 14/01/2011 15:33 #20

  • sot
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Γράψτε μας τη γνώμη σας για το mamakid, τι σας αρέσει, τι περισσότερο θα θέλατε και βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι για εσάς!

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 14/01/2011 17:51 #21

Ευχαριστούμε για όσα μας προσφέρετε, σε μια εποχή που η κοινωνία δεν βοηθά πολύ την οικογένεια! Συνεχίστε έτσι!

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 14/01/2011 18:40 #23

"Συγχαρητήρια για το site σας!!! Μας κρατάτε συντροφιά και μαθαίνουμε πολλά για τα πιτσιρίκια μας!!! Συνεχίστε έτσι!!!!!!!!!!!!"

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 15/01/2011 14:08 #30

Μπράβο στο mamakid που άνοιξε αυτό το φόρουμ, για να λέμε οι μαμάδες και οι μπαμπάδες σημαντικά πράγματα μεταξύ μας!
Keep on!!!

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 15/01/2011 14:17 #33

Μπράβο σας για το σάιτ και για το φόρουμ!! Πάντα τέτοια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 15/01/2011 16:06 #34

Ευχαριστούμε πολύ για όσα κάνετε για τα παιδιά μας - καλορίζικο το φόρουμ

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 18/01/2011 13:44 #47

  • kaliroi
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Συγχαρητήρια mamakid, ευχαριστούμε για όλα!

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 18/01/2011 16:48 #49

  • REA
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Μπράβο!!! καλό ξεκίνημα... έχουμε πολλά να πούμε σε αυτό το forum!!!!

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 24/01/2011 10:20 #54

  • Mary
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Γειά σας κι από εμένα, συγχαρητήρια mamakid, keep up the good work! Ευχαριστούμε!

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 24/01/2011 21:43 #62

Πολύ καλή και οργανωμένη δουλειά, προσεγμένη, με ενδιαφέροντα θέματα, υπερβολικές υπενθυμίσεις (και να θέλω να σας ξεχάσω δεν μπορώ... - πλάκα κάνω), έξυπνες κατασκευές και πολλές προτάσεις για διάφορες εκδηλώσεις και ευκαιρίες να ξεφύγουμε από τα καθημερινά! Συγχαρητήρια και πάντα επιτυχίες!
Καλή δύναμη και καλή συνέχεια! Σε ευχαριστούμε πολύ!

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 01/02/2011 11:40 #72

Ομορφη και απο εμένα η γνωριμία μας στην έκθεση:)
Καλή αρχή με χρώματα και μουσικές!!

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 01/02/2011 17:54 #74

  • toddy74
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Σας γνωρίσαμε στην έκθεση και μάθαμε το όμορφο site σας. Πολύ καλή η δουλειά σας και οι διαγωνισμοί! Καλή συνέχεια...

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 23/02/2011 00:52 #87

  • lina
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Εγώ θέλω να σας ευχαριστήσω, πέρα από όλα, που βάζετε θέματα που είναι επίκαιρα και ενδιαφέρουν τη σύγχρονη οικογένεια.
Μου άρεσε ιδιαίτερα το άρθρο για τα χρήματα και τα παιδιά, νομίζω πρέπει κάπως έτσι να μαθαίνουμε τα παιδιά μας να φέρονται σε σχέση με το χρήμα.

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 23/02/2011 00:54 #88

Πολύ ωραία τα αφιερώματά σας! Χάρηκα που σας γνωρίσαμε και στην έκθεση βιβλίου!!! Έχουμε ακόμα τις κατασκευές στο σπίτι!

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 12/03/2011 15:47 #111

  • Anna
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Είστε πολύ καλοί και μου αρέσει που ενημερώνετε για όσα γίνονται για τα παιδιά σε μουσεία κτλ.

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 12/03/2011 16:00 #112

Γεια σας, γνώρισα τη σελίδα σας πρόσφατα που έψαχνα γιατί γέννησα πριν 4 μήνες. Μου άρεσε πιο πολύ που είχατε συμβουλές για το νεογέννητο για το μπάνιο κτλ γιατί δε νομίζω ότι σου τα μαθαίνουν και πολύ αυτά!!! Καλοί είναι και οι πειραματισμοί και το ένστικτο, αλλά όταν έχεις το άγχος πώς να πιάσεις το μωρό που είναι μια σταλιά, καλό είναι να έχεις μια ιδέα πρώτα, έστω και διαβάζοντας!!!!

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 13/03/2011 13:35 #118

Γεια σας!!!! Ήθελα να σας πω ότι οι ζωγραφιές που βάλατε για να εκτυπώσουμε για την άνοιξη και το Πάσχα ήταν καταπληκτικές και οι κόρες μου ξετρελλάθηκαν!!!! Τους τα τύπωσα στο σπίτι και απασχολήθηκαν αρκετή ώρα!!!! Καταπληκτικό, ελπίζω να βάλετε κι άλλες!!!

Ευχαριστούμε για όλα!!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": sot

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 14/03/2011 11:07 #127

  • rania
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Γεια σας και καλή εβδομάδα! Κάνετε καλή δουλειά στο site σας και αυτό φαίνεται. Συγχαρητήρια για τα άρθρα σας και νομίζω ότι βοηθούν πολύ γιατί είναι γραμμένα απλά και κατανοητά.Συχνά με την κόρη μου που είναι 6 κάνουμε και τις χειροτεχνίες που βάζετε και βγαίνουν πολύ όμορφα πράγματα που τα στολίζει στο δωμάτιό της ή τα χαρίζει στη γιαγιά και στον παππού!!!! Σας εύχομαι καλή συνέχεια

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 14/03/2011 11:10 #128

  • sot
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Χαιρόμαστε πολύ που σας άρεσαν!!!! Από αρχές Απριλίου θα βρείτε πολλές περισσότερες για το Πάσχα!!!!! Προς το παρόν, θα βρείτε κι άλλες για την άνοιξη!!!!

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 15/03/2011 15:00 #138

  • Nadin
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Είστε ωραίο site! Σας βρήκα γιατί έχω αρχίσει να ψάχνω για τη μικρή μου που θα πάει του χρόνου νήπιο και διάβασα αρκετά που γράφετε για την πρώτη μέρα στο νηπιαγωγείο.
Μας αρέσουν και οι ζωγραφιές που βάζετε!!!
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.19 δευτερόλεπτα